Ozdobny kamień na elewacji
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam ponownie. W domu na elewacji zewnętrznej położyłem sobie kamień ozdobny, jednak nie jestem zadowolony z efektu :Smutny Położyłem naturalny kamień i każdy z kawałków jest innej wielkości i kształtu, w związku z cym kamienie nie stykają się sobą, czy jest jakaś spoina, którą można je połączyć?
(31-08-2016, 05:50 AM)Jan_Przekora napisał(a): Witam ponownie. W domu na elewacji zewnętrznej położyłem sobie kamień ozdobny, jednak nie jestem zadowolony z efektu :Smutny Położyłem naturalny kamień i każdy z kawałków jest innej wielkości i kształtu, w związku z cym kamienie nie stykają się sobą, czy jest jakaś spoina, którą można je połączyć?

może prześlij jakieś zdjęcia elewacji - może nie jest tak źle Oczko
(31-08-2016, 05:52 AM)Zbigniew napisał(a):
(31-08-2016, 05:50 AM)Jan_Przekora napisał(a): Witam ponownie. W domu na elewacji zewnętrznej położyłem sobie kamień ozdobny, jednak nie jestem zadowolony z efektu :Smutny Położyłem naturalny kamień i każdy z kawałków jest innej wielkości i kształtu, w związku z cym kamienie nie stykają się sobą, czy jest jakaś spoina, którą można je połączyć?

oj, aż wstyd wysyłać zdjęcia - może wyślę jak się uda to jakoś ulepszyć...
(31-08-2016, 05:53 AM)Jan_Przekora napisał(a):
(31-08-2016, 05:52 AM)Zbigniew napisał(a):

oj, aż wstyd wysyłać zdjęcia - może wyślę jak się uda to jakoś ulepszyć...

taką sprawę łatwo załatwisz fugą do kamienia, wystarczy dobrać kolor i już. Jedną z ofert znajdziesz tutaj - fuga do kamienia. A i wyślij zdjęcia jak uda się skończyć robotę.
dzięki za pomoc! zamawiam towar i jak zafuguję to wyślę zdjęcia - jeszcze raz dzięki Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości