Blachy na wymiar
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć, potrzebna mi jest blacha - chce ją przymocować do stołu, potem na to chce położyć grube szkło - taki mój prywatny mini projekt. Mam tylko jeden problem. Stół mam mocno niewymiarowy i nie mogę znaleźć odpowiedniej blachy. Czy znacie może miejsca gdzie wybór blach o różnej wielkości jest dość duży? Albo co ewentualnie mogę zrobić, aby tą blachę idealnie dopasować?
Możesz kupić większą i ją przyciąć, tylko lepiej powierzyć sprawę profesjonalistom z dobrym sprzętem, żeby zrobili to dokładnie, bo samemu można sobie spaprać sprawę.
A co to za projekt? Brzmi całkiem intrygująco
Taki pomysł na odnowienie starego stołu. Chciałbym żeby jeszcze posłużył. A że mam pokój dość ciemny z czerwoną cegłę pomyślałem że taka przeróbka powinna pasować Uśmiech
Najlepiej jest oddać do firmy, która zajmuje się wycinaniem na wymiar, bo szukać idealnie pasującej blachy możesz wieki. Sprawdź sobie jak to wygląda - wycinanie laserowe. A projekt mi też się podoba - może wyglądać bardzo dobrze w panującej aranżacji. Sama myślałam o cegle, ale białej na ścianie, jednak remont mi się narazie nie szykuje

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości