Gabinet w stylu skandynawskim
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabinet powinien być miejscem zapewniającym komfort i łatwość skupienia. Dlatego dobrze oświetlona przestrzeń jest tak ważną kwestią. Duże okna i jasny kolor dodatkowo podkreślają północny styl. Połączenie minimalizmu oraz jasnych kolorów inspiruje wielu projektantów. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.
Ja również chciałabym urządzić gabinet w stylu skandynawskim. Jakie dodatki proponujecie do takiego pomieszczenia? Gdzie można kupić tego rodzaju biurko i krzesła? Fajnie byłoby również mieć tam jakieś ciekawe inspirujące obrazy Uśmiech
łap przykładowe aranżacjeUśmiech 

[Obrazek: table_791584_960_720.jpg]

[Obrazek: carafe_791636_960_720.jpg]

Ja mam coś podobnego w domu :Uśmiech
Gabinet w stylu skandynawskim to doskonały pomyśl. Surowy więc nie odciąga uwagi, a do tego chłodne kolory i inspirujący błękit. Uważam, że to jeden z najlepszych stylów w jakich można urządzić gabinet Duży uśmiech
A mnie się ten styl wydaje zbyt surowy i za bardzo pospolity, jak na gabinet. Dla mnie gabinet musi być elegancki, wygodny i przytulny, a skandynawski stylu zupełnie się z tym nie kojarzy.
Właśnie moim zdaniem styl surowy to biznesu bardzo pasuje. Wygodnie i przytulnie to możesz mieć w domu
To pewnie też od branży zależy, do czegoś związanego z medycyną czy technologia będzie pasować, ale do zawodów gdzie pracuje się z dziećmi czy poradni jakiś to już nie bardzo moim zdaniem. Tu bardziej pasuje wtedy przytulniejsze wnętrze.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości