Zabrudzony podjazd i garaż
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam.
Mam poważny problem. Mianowicie w trakcie prowadzenia prac remontowych w garażu i na podjeździe doszło do zabrudzenia powierzchni. Próbowałam to usuwać, niestety nieskutecznie. Może ktoś zna jakiś dobry patent na pozbycie się zabrudzeń?
A jakiego typu są to zabrudzenia? Ja bym spróbowała myjką ciśnieniową. Już nie raz mnie poratowała przy dużych zabrudzeniach.
Myjką już była wypróbowywana i niestety problem pozostał. Zabrudzenia są w postaci smaru, farby i olejów. Myślałam, że jakiś rozpuszczalnik pomoże, ale to tylko pogorszyło sprawę.
Myślę, że do tego najlepiej wynająć jakichś specjalistów. Nie ma co niepotrzebnie dokładać sobie problemów.
(20-08-2016, 01:07 PM)anelik napisał(a): Myślę, że do tego najlepiej wynająć jakichś specjalistów. Nie ma co niepotrzebnie dokładać sobie problemów.

Kogoś polecasz? Miałaś do czynienia z czymś podobnym?
Tak, miałam i wszystko zostało załatwione profesjonalnie. Korzystałam z pomocy firmy, która specjalizuje się w takich pracach jak czyszczenie suchym lodem. Metoda polega na zamrożeniu warstwy zabrudzeń. Efekt jest zadowalający.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości