Sprawdzony wykonawca schodów z Wrocławia
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć wszystkim!
Jestem nowy na tym forum i od razu chciałbym Was prosić o pomoc (zwłaszcza osoby z Wrocławia lub okolic). Jestem na etapie wyboru wykonawcy schodów drewnianych w domu i szukam kogoś sprawdzonego. Zależy mi na firmie z dolnośląskiego, bo wiadomo jak to jest - trzeba przyjechać, wszystko wymierzyć... Nie chcę mieć z tym problemu.

Jeśli znacie jakąś dobrą firmę robiącą schody na wymiar, będę bardzo wdzięczny za informację!
Witamy cię na naszym forum!

Chętnie bym ci pomógł, bo też ostatnio robiłem u siebie schody, ale korzystałem z usług warszawskiej firmy.

Powiem ci tylko, że schody drewniane to świetny pomysł, bo robią bardzo duże wrażenie na gościach. Przynajmniej jak są nowe ;Oczko Ale myślę, że jeśli je odpowiednio zabezpieczysz, to na zadbane będą wyglądać przez bardzo długi czas. 

(19-08-2016, 08:38 AM)Pikar napisał(a): Cześć wszystkim!
Jestem nowy na tym forum i od razu chciałbym Was prosić o pomoc (zwłaszcza osoby z Wrocławia lub okolic). Jestem na etapie wyboru wykonawcy schodów drewnianych w domu i szukam kogoś sprawdzonego. Zależy mi na firmie z dolnośląskiego, bo wiadomo jak to jest - trzeba przyjechać, wszystko wymierzyć... Nie chcę mieć z tym problemu.

Jeśli znacie jakąś dobrą firmę robiącą schody na wymiar, będę bardzo wdzięczny za informację!
Tak, już jestem przygotowany na to, że o schody takie trzeba dbać. Ale to w sumie jak o wszystko, jeśli chcemy cieszyć się dobrą jakością!
No dokładnie, chcesz coś mieć porządnego, to o to dbaj! Stara sprawdzona prawda, hehe.

(19-08-2016, 08:43 AM)Pikar napisał(a): Tak, już jestem przygotowany na to, że o schody takie trzeba dbać. Ale to w sumie jak o wszystko, jeśli chcemy cieszyć się dobrą jakością!
Ale się rozgadaliście, chłopaki :Duży uśmiech A podobno to kobiety uwielbiają rozmowy o urodzie i dbaniu o różne rzeczy Oczko

Pikar, myślę że powinieneś zajrzeć na tę stronę: www.czasnaschody.pl  Robili schody w domu mojego brata i powiem Ci, że poszło im to bardzo sprawnie! Firma wrocławska, myślę że bezproblemowo się z nimi dogadasz w sprawie projektu, wymiarów itd.

(19-08-2016, 08:38 AM)Pikar napisał(a): Cześć wszystkim!

Oooo, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, mam już jakiś trop! Na pewno się z nimi skontaktuję.

A co do tych rozmów... To widzisz, faceci też lubią sobie pogadać. Głównie o kobietach, sporcie i samochodach, ale o schodach jak widać też się zdarza. Oczko

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości