Dom parterowy czy z poddaszem
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HejkaUśmiech Możecie mi coś doradzić? Jak sądzicie lepiej będzie zamówić projekt domu parterowego czy takiego z poddaszem użytkowym? Jakieś plusy, minusy?
No cóż...parterówkę na pewno szybko się buduje i jest to dobry wariant dla tych, którzy lubią mieć wszystkie pomieszczenia na jednej kondygnacji. Przy poddaszu masz ten komfort podziału na strefę dzienną (parter) i nocną (poddasze). Ja bym chyba wolała tę drugą opcjęUśmiech
Osobiście polecam takie z poddaszem. Jeśli nie masz nic przeciwko gotowym projektom, to możesz zerknąć na tę stronę - homekoncept.com.pl. Zresztą największą zaletą takiego domu są na pewno niskie koszty budowy i to, że nie potrzebujesz do tego zbyt dużej działkiUśmiech
Ja powiem, że lepiej wybudować parterowy, bo pomoże w wychowaniu samodzielnych dzieci. Nie ma opcji, że będą chciałay z wami mieszkać dłużej niż to konieczne, bo zwyczajnie nie ma możliwosci podziału takiego domu. Poza tym parterówki są niesłychanie praktyczne, nie trzeba wnosić niczego po schodach (mebli, odkurzacza) no i można sobie zafundować klimatyczą werandę. Ach jakżebym chciał taki domek!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości