Zabezpieczenie mebli przy remoncie
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam, czy mogą mi Państwo polecić sprawdzony i skuteczny sposób zabezpieczenia drogich mebli na czas remontu? Mieszkanie wymaga malowania, a zabezpieczeniem wolę się zająć sam i nie zostawiać tego robotnikom.
(18-08-2016, 03:43 PM)Jan_Przekora napisał(a): Witam, czy mogą mi Państwo polecić sprawdzony i skuteczny sposób zabezpieczenia drogich mebli na czas remontu? Mieszkanie wymaga malowania, a zabezpieczeniem wolę się zająć sam i nie zostawiać tego robotnikom.

A czy samo przykrycie folią malarską nie wystarczy??
Wystarczyłoby pewnie gdybym malował sam, ale niestety czeka mnie wyjazd i muszę pracę zlecić robotnikom, a boję się, że oni nie dopilnują dobrego przykrycia mebli folią i będę musiał jakoś usuwać farbę z mebli drewnianych Smutny
u mnie sprawdziła się folia stretch, elegancko owinęliśmy całe meble i nie było problemu, nawet jak robotnicy mieli je przesuwać (w dużych i mniejszych ilościach folie może Pan kupić tutaj - producent folii stretch kontakt). Jeżeli boi się Pan uszkodzenia mebli, można dodatkowo pod folię stretch dać folię bąbelkową - na bank nic się meblom nie stanie Uśmiech
(18-08-2016, 03:49 PM)Magda napisał(a): u mnie sprawdziła się folia stretch, elegancko owinęliśmy całe meble i nie było problemu, nawet jak robotnicy mieli je przesuwać (w dużych i mniejszych ilościach folie może Pan kupić tutaj - producent folii stretch kontakt). Jeżeli boi się Pan uszkodzenia mebli, można dodatkowo pod folię stretch dać folię bąbelkową - na bank nic się meblom nie stanie Uśmiech

Dziękuję Pani za pomoc - spróbuję Uśmiech
Również niedawno pomagałam w remoncie. Te folie są super! Wytrzymałe więc nie drą się przy każdym kroku, nawet jak mi spadło wiadro z resztką farby to było spoko i uratowały mi podłogę :Uśmiech No oczywiście warto też mieć odpowiednie taśmy, bo np do okien czy ścian taka z mocnym klejem odpada bo zerwiesz ja razem z tynkiem. Natomiast do mebli można mieć mocniejszą, bo nie do każdej powierzchni te ze słabym klejem się przykleją.
Zro­zumieli, że ideal­ny świat jest podróżą, nie miejscem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości