Meble do salonu
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WitajcieUśmiech Możecie mi doradzić? Chodzi mi o wybranie jakichś mebli do salonu. Na podłodze mam położone szare panele a ściany pomalowane na biało. Co myślicie?
To jesteś na bieżąco z trendami wnętrzarskimiUśmiech A do salonu to przede wszystkim musisz dobrać kanapę, stolik pod telewizor i może jakiś regał na książki (jeśli masz na tyle miejscaUśmiech )
Kocham wszystko co jest ekoUśmiech
I powiesz mi, że sam dobierałeś te kolory? Jakoś mi się nie chce wierzyć Duży uśmiech
A co w tym dziwnego? Przecież każdy ma swój gust prawda? A wracając do pytania o meble, to możesz zerknąć na tę kolekcję - meble-bory.pl. Naturalne drewno i taki minimalistyczny design to strzał w dziesiątkę!
Meble powinny być dobrane do podłogi. Jeśli masz takie panele to będą pasować chłodne kolory, może coś w stylu skandynawskim, choć to sprawia że pomieszczenie jest dość zimne i surowe. Białe/szare lub niebieskie meble powinny być w porządku. Możesz też potesteować z meblami z metalowymi elementami, wygląda to bardzo nowocześnie a i do paneli powinno pasować Uśmiech
Zro­zumieli, że ideal­ny świat jest podróżą, nie miejscem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości