Porządki po remoncie
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej,
Miałam ostatnio spory remont w domu. Wyburzana była jedna ze ścian, robiony był większy salon i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Po wszystkim okazało się, że cały podjazd jest ubrudzony przez materiały budowlane. Ktoś ma może jakieś sposoby na pozbycie się tego typu problemu?
Usuwanie zabrudzeń po materiałach budowlanych może być dosyć trudne. Z tego co wiem trzymają one mocno. Samemu nawet nie ma co się za to zabierać. Szkoda zdrowia i czasu.
No to mnie nieźle załamałeś Sekob. Nie wiem co teraz zrobię z tym całym bałaganem...
Sytuacja nie jest tak beznadziejna jak napisał Sekob. U mnie podobnie po remoncie rozstało sporo zabrudzeń, a do tego gruzu i innych odpadów. Wszystkim zajęła się odpowiednia firma sprzątająca.
(18-08-2016, 08:37 AM)MatiiX napisał(a): Sytuacja nie jest tak beznadziejna jak napisał Sekob. U mnie podobnie po remoncie rozstało sporo zabrudzeń, a do tego gruzu i innych odpadów. Wszystkim zajęła się odpowiednia firma sprzątająca.

A możesz jakąś szczególnie polecić?
Godna polecenia jest firma ze strony lifter-polska.pl. Z tego co wiem to zajmują się oni usuwaniem zabrudzeń przemysłowych, porządkowaniem hal magazynowych, a także wszelkimi zabrudzeń wynikłych w wyniku prowadzenia prac remontowych.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości