kuchnia Antresola w kuchni
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam dość sporą kuchnię i dość wysoką. Zastanawiam się czy nie zrobić antresoli na której będzie jadalnia. Co o tym sądzicie?
Myślę, że to świetny pomysł! Będzie wyglądać bardzo oryginalnie :-)
A ja myślę, że będzie kicz. Zamiast zjeść spokojnie z nogami na ziemi to będziecie dyndać nad kuchnią i z każdą dolewką czy po kawę latać na dół?
A moja znajoma ma takie rozwiązanie i wygląda super. Na antresolkę prowadzą piękne schody, wykonane na zamówienie przez tą firmę - schody kręcone i wszystko jest i wygodne i ładne. Każdy jej zazdrości tej kuchni.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia

- Jonathan Carroll
Ja tam wole tradycyjne rozwiazania, ale kto co lubi.
Ja też uważam, że to świetny pomysł. Zresztą sama mam tak urządzoną kuchnię. Też ciężko mi było wygospodarować oddzielne pomieszczenie na jadalnię i takie rozwiązanie podpowiedziała mi koleżanka. Wszystko wygląda świetnie, tylko trzeba zdecydować się na schody, które będą idealnym dopełnieniem do całej aranżacji. Ja mam kręcone, drewniane z metalową balustradą. Duży wybór schodów znajdziesz tu - wewnętrzne schody z drewna. Sprawdź sobie i zastanów się, czy takie rozwiązanie będzie cieszyło Twoje oko Uśmiech
Jeśli kuchnia jest duża to może to nawet dobrze wyglądać. Mnie ogólnie bardzo się podobają dwupoziomowe mieszkania, jednak nie zawsze można mieć co się chce, a taka antresolka zawsze jest jakąś namiastką. Myślę, tylko że warto przemyśleć to, że wszystkie zapachy idą do góry, ciepłe powietrze też, dlatego bez porządnego okapu może być ciężko.
Zro­zumieli, że ideal­ny świat jest podróżą, nie miejscem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości