Forum O Budownie I Wnętrzach
Pomysł na salon - Wersja do druku

+- Forum O Budownie I Wnętrzach (http://home.c2i.net)
+-- Dział: ABC Wnętrz (http://home.c2i.net/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Aranżacja salonu (http://home.c2i.net/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Pomysł na salon (/showthread.php?tid=69)Pomysł na salon - Elzbieta_Wojcik - 22-07-2016

Witam serdecznie! Zamierzam zrobić remont salonu pomalować ściany, wymienić meble. Szukam pomysłów. Mam dość duży salon, do którego wchodzi się od razu z podwórka. Nie znam się na modzie, chcę coś stonowanego, bo czasy szaleństw mam już dawno za sobą.


RE: Pomysł na salon - kalita - 22-07-2016

Mając dużą przestrzeń masz wiele możliwości urządzenia salonu, jeśli cenisz sobie prostotę możesz wybrać styl skandynawski, jeśli szukasz czegoś okazałego to styl kolonialny może być dla Ciebie najlepszy, a jeśli preferujesz coś przytulnego to może styl prowansalski?


RE: Pomysł na salon - Amanda590 - 25-07-2016

Ciężko trafić w czyjeś gusta. Najlepiej będzie chyba jak sama przejrzysz sobie różne aranżacje wnętrz. W internetach można znaleźć takich od groma.  I pamiętaj, modne nie zawsze znaczy ładne Uśmiech


RE: Pomysł na salon - Wiewiora_Orzeszkowa - 27-07-2016

To zależy co lubisz. Ja kocham klimaty ciepłych krajów, więc u siebie urządzam mieszkanie i salon też w stylu tropikalnej wyspy. Będzie hamak, wiklinowe meble, sznurkowy dywan, a wszystko w ciepłych kolorach Duży uśmiech


RE: Pomysł na salon - Izelka - 08-08-2016

Czasami nie trzeba dużo, aby nadać wnętrzu ładny wygląd. W moim przypadku bardzo wiele zrobiły same dodatki. Zainwestowałam w oświetlenie, piękny dywan oraz świecie, które ślicznie się prezentują na stole (możecie je zobaczyć tutaj - hurt-gubad.pl/pl/i/Regulamin/19).

Rośliny również potrafią zrobić swoje. Wysoki kwiatek przy oknie lub w przedpokoju nadaje pomieszczeniu świeży, naturalny i lekki wygląd.