Forum O Budownie I Wnętrzach
Rolety - jak wybrać, gdzie kupić? - Wersja do druku

+- Forum O Budownie I Wnętrzach (http://home.c2i.net)
+-- Dział: Wykończenia i remonty (http://home.c2i.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wykończenie (http://home.c2i.net/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Rolety - jak wybrać, gdzie kupić? (/showthread.php?tid=50)Rolety - jak wybrać, gdzie kupić? - Marek - 21-07-2016

Podobno nie ma nic gorszego niż promienie słońca, który budzą nas wcześnie rano. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie w oknach rolet. W tym wątku zachęcam do dyskusji na temat tego, jakie kryteria są ważne w wyborze tego produktu. Możecie też śmiało polecać firmy, gdzie opłaca się je kupować. Pamiętajcie jednak o zachowaniu stosunku ceny do jakości.


RE: Rolety - jak wybrać, gdzie kupić? - zupapomidorowa_298 - 21-07-2016

U mnie w całym domu są zamontowane rolety plisowane i jestem bardzo zadowolona z efektu. Chociaż zastanawiam się czy takie materiałowe rolety można spokojnie czyścić na mokro? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?


RE: Rolety - jak wybrać, gdzie kupić? - Amanda590 - 21-07-2016

A dla mnie rolety to tylko do biura. W domu to wygląda masakrycznie.


RE: Rolety - jak wybrać, gdzie kupić? - wyglodzony_098 - 22-07-2016

Co Ty mówisz! Jak to nie ma nic gorszego niż promienie słońca! Słońce jest super, a do tego zdrowe! Witamina D jest bardzo potrzebna dla organizmu. Oczywiście mogą niektórych denerwować, ale to chyba tylko tych którzy nie lubią cieszyć się życiem Język Trzeba doceniać takie małe rzeczy jak budzące nas promienie słońca Uśmiech


RE: Rolety - jak wybrać, gdzie kupić? - panKracy - 26-07-2016

Zgodzę się trochę z Amandą rolety pasują do biur, ale nie widzę przeszkody żeby mieć takie w domu, jeśli mamy domowe biuro. Do salonu nie bardzo pasują, ale do łazienki czy kuchni czemu nie. Jest to praktyczne rozwiązanie.

@wyglodzony

święta racja, słoneczko zawsze mile widziane, zwłaszcza w naszym klimacie, gdzie przy dobrych wiatrach mamy jest tylko przez pół roku.


RE: Rolety - jak wybrać, gdzie kupić? - Kędzieor - 08-09-2016

Jacy sami fani słońca tutaj... Jestem chyba jedną z nielicznych osób, które słońca nie lubi. Pracuję w domu i w okresie letnim to jest jakaś masakra - świeci mi w monitor i nie mogę się skupić... Za upałami też nie przepadam.

U siebie zainstalowałem takie rolety stąd - wimarol.com.pl. Wybrałem te w typie rzymskim. Moi zdaniem prezentują się świetnie!


RE: Rolety - jak wybrać, gdzie kupić? - PaniJulia - 20-02-2017

Wybierając rolety warto zwrócić uwagę na poziom przenikania, czyli ile słoneczka przepuszczają. Dla niektórych dobre będą takie co całkiem świat zasłaniają, dla innych takie co tylko trochę przyciemniają pomieszczenie. Do tego trzeba wybrać pionowe lub poziome. Mnie najbardziej chyba pasują płócienne, gdyż lubie naturalne materiały no i ładnie powietrze przepuszczają. Można je do tego zawsze zdjąć i wrzucić do pralki.