Forum O Budownie I Wnętrzach
Pomoc profesjonalisty - Wersja do druku

+- Forum O Budownie I Wnętrzach (http://home.c2i.net)
+-- Dział: ABC Wnętrz (http://home.c2i.net/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Aranżacja pokoju dziennego (http://home.c2i.net/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Pomoc profesjonalisty (/showthread.php?tid=191)Pomoc profesjonalisty - Antosz 456 - 17-10-2016

Mam zamiar wykonać spory remont swojego salonu. Spędzam tam dużo czasu i służy mi on zarówno jako miejsce wypoczynku, jak i miejsce gdzie przyjmuje gości, a czasami pełni nawet rolę biura. W internecie nie brak różnego rodzaju aranżacji i pomysłów, jednak nie wiem czy jestem w stanie to sam złożyć w całość.  W dodatku w katalogu to wygląda wszystko pięknie, jednak trzeba to dopasować do mojego wnętrza i metrażu, boje się, że to zadanie mnie przerasta. Rozważam zatrudnienie projektanta, który odwali tę cześć roboty za mnie. Co o tym sądzicie?


RE: Pomoc profesjonalisty - PaniJulia - 17-10-2016

Jeśli totalnie nie czujesz się na siłach w tym temacie to zatrudnienie specjalisty jak najbardziej wydaje się w porządku. Choć wiele zależy też pewnie od reszty pomieszczeń, bo trzeba to skomponować jakoś tak by do siebie wszystko pasowało. Wiele zależy też od Twojego budżetu.


RE: Pomoc profesjonalisty - raczek - 17-10-2016

A według mnie to wywalanie pieniędzy w błoto. W końcu jak trudne może być kupienie paru mebli?


RE: Pomoc profesjonalisty - Zeusklajda - 17-10-2016

Jeśli chcesz mieszkać jak w jaskini to tak samemu sobie poradzisz. Wystarczy łóżko i krzesło i sprawa załatwiona. A i na podłodze się przespać można. Ale jak się chce mieszkać jak człowiek i mieć przytulne i nowoczesne wnętrze to nikt nie wykona roboty lepiej niż dekorator wnętrz.


RE: Pomoc profesjonalisty - Lidia_z_zasiedmiogorogrodu - 17-10-2016

Dokładnie, ja skorzystałam z usług tej firmy www.dom-art.eu i jestem bardzo zadowolona. Wnętrze ciągle wygląda nowocześnie i przytulnie.