Forum O Budownie I Wnętrzach

Pełna wersja: Ratunku - brak pomysłu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam nadzieję, że mi jakoś doradzicie w sprawie mebli kuchennych i w ogóle całej aranżacji tego pomieszczenia. Mam kuchnię łączoną z salonem i nie wiem czy meble z wysokim połyskiem to dobry pomysł, żeby nieco powiększyć optycznie kuchnie? Gdzie szukać inspiracji?
No tak kuchnia to dość ważne pomieszczenie w domu. Osobiście wolę bardziej klasyczne meble, ale każdy ma inny gust. Może spróbuj skorzystać z pomocy architekta wnętrz jak tutaj - www.dom-art.eu/oferta. Na pewno coś Ci doradzą...
Podobno takie meble na wysoki połysk właśnie pomagają optycznie powiększyć przestrzeń....chociaż nie wiem czy nie ma problemu z utrzymaniem ich w porządkuUśmiech Może obejrzyj jakieś programy wnętrzarskie? Tyle tego teraz jestUśmiech)
Ja zwykle inspiracji szukam na homekoncepcie. Są tam pokazane aranżacje wnętrz powiedzmy "szarego kowalskeigo" więc i takie które są dostępne i na moja kieszeń. Mysle, że samo połączenie kuchni z salonem już optycznie połączyło te dwa pomieszczenia. Może warto by było pofatygować się o duże lustro do salony, w którym odbijałaby się kuchnia? Takie zabiegi zwykle powiększają pomieszczenia. Może zamiast mebli z połyskiem, które owszem bardzo trudne są w utrzymaniu w czystości (wiem z doświadczenia), zainwestować w szklany blat, albo szklane płytki?