Forum O Budownie I Wnętrzach

Pełna wersja: Pomoc profesjonalisty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam zamiar wykonać spory remont swojego salonu. Spędzam tam dużo czasu i służy mi on zarówno jako miejsce wypoczynku, jak i miejsce gdzie przyjmuje gości, a czasami pełni nawet rolę biura. W internecie nie brak różnego rodzaju aranżacji i pomysłów, jednak nie wiem czy jestem w stanie to sam złożyć w całość.  W dodatku w katalogu to wygląda wszystko pięknie, jednak trzeba to dopasować do mojego wnętrza i metrażu, boje się, że to zadanie mnie przerasta. Rozważam zatrudnienie projektanta, który odwali tę cześć roboty za mnie. Co o tym sądzicie?
Jeśli totalnie nie czujesz się na siłach w tym temacie to zatrudnienie specjalisty jak najbardziej wydaje się w porządku. Choć wiele zależy też pewnie od reszty pomieszczeń, bo trzeba to skomponować jakoś tak by do siebie wszystko pasowało. Wiele zależy też od Twojego budżetu.
A według mnie to wywalanie pieniędzy w błoto. W końcu jak trudne może być kupienie paru mebli?
Jeśli chcesz mieszkać jak w jaskini to tak samemu sobie poradzisz. Wystarczy łóżko i krzesło i sprawa załatwiona. A i na podłodze się przespać można. Ale jak się chce mieszkać jak człowiek i mieć przytulne i nowoczesne wnętrze to nikt nie wykona roboty lepiej niż dekorator wnętrz.
Dokładnie, ja skorzystałam z usług tej firmy www.dom-art.eu i jestem bardzo zadowolona. Wnętrze ciągle wygląda nowocześnie i przytulnie.